SUCU " Bayram Yılmazkaya sizinle yürüdüğümüz için özür dileriz " » DevhaberDevhaber

15 Mayıs 2021 - 01:10

SUCU ” Bayram Yılmazkaya sizinle yürüdüğümüz için özür dileriz “

SUCU ” Bayram Yılmazkaya sizinle yürüdüğümüz için özür dileriz “
Son Güncelleme :

12 Kasım 2020 - 1:14

376 views
DEVHABER  – Gaziantep CHP de sular durulmuyor. 2 defa seçimle il başkanlığını kazanan Hayri Sucu Merkez tarafından görevinden alındı. Gaziantep siyasetinde çalkantılar devam ediyor. İkinci depremi yaşayan Sucu, hala CHP nin neferi olarak mücadelesini sürdüreceğini kamu oyu ile paylaştı.
Gaziantep CHP Milletvekili  Bayram Yılmazkaya  Hayri Sucu hakkında birtakım paylaşımda bulunduğunu iddia eden
Sucu kendi sosyal hesabında zehir zemberek açıklamada bulundu.
SUCU ” Sayın vekilim BAYRAM YILMAZKAYA özellikle milletvekilliği ünvanınızı doktorluk ünvanınız dan önde tutarak sözlerime başlıyorum. Unutmayınız ki sizin gibi partimize mensup olan ,eski milletvekilimiz ve partimize emeği geçmiş olan babanızın, VEKİLLİK dışında herhangi bir ünvanı yoktu. Bugünkü yerel gazetelerde ve sosyal medyadaki açıklamalarınız üzerine sizin yaptığınız saygısızlığı göz ardı ederek hala size SAYIN diye hitap ediyorum; sizin haddinize mi düşmüş bizim çapımızı, vizyonumuzu, eğitimimizi değerlendirmek hor görmek?!
Gelecek seçimlerde yerinizi garanti altına almak için il ve ilçe yönetimlerimizle uğraşacağınıza, insanların çapıyla, eğitimiyle, vizyonuyla ilgili söylemlerde bulunacağınıza, sizin kendi vizyonunuzu ve çapınızı belirlediğini düşündüğünüz eğitim branşınız olan HEKİMLİK görevinizi icra ederek, covid vaka sayısı gittikçe artan vekili bulunduğunuz şehrimizde hizmet etmenizi beklerdik. Hor gördüğün biz yönetim üyeleri, sizin ve babanız gibi milletvekili maaşı almadan partimize çocuklarımızın nafakalarını harcayarak destek olup emek verdik. Kuracağınız yeni yapıda parti yönetimine mensup olabilmek için” belli başlı aile çocukları” diye bir öncelik olduğunu bilmiyorduk. Partimiz için bunca yıldır şehrimizde özveri ile çalışmış insanların emeklerini yok saymak ve onur kırıcı sözler söylemek özellikle sizin gibi vizyon sahibi bir insana yakışmadı. Çağımızın en büyük hastalığına üzülerek belirtiyorum ki sizi de bulunduğunuz konum getirmiş. Unutmayın ki “yetersiz, vizyonsuz, çapsız” olarak değerlendirdiğiniz bu tabana seçimlerde ihtiyacınız olacak. Yazık siz bu yolda kişiliğinizden ödün vermiş beraber yürüdüğünüz aynı partide, aynı görüşe mensup olduğunuz arkadaşlarınızı saygısızca isim vermeden aşağılamışsınız. Sizden özür beklemiyoruz. Asıl biz; sizin gibi had sizce insanları soyadına göre değerlendiren, aşağılayan, hor görebilen ve bu hakkı sadece vekil olduğu için kendinde bulabilen bir insanın ,VEKİL olabilmesi için destek verdiğimiz ve bu yolda sizinle yürüdüğümüz için özür dileriz. ” dedi.
İşte o paylaşım.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.