Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... » DevhaberDevhaber

6 Haziran 2023 - 05:22

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın’a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat…

Son Güncelleme :

28 Haziran 2022 - 12:38

56 views
Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın’a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat…

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, hayatını kaybetti. Arkın’ın ölümünün ardından siyaset dünyasından birçok isim sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı.

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 1

Türk sinemasının usta sanatçısı Cüneyt Arkın’ın vefatından dolayı büyük üzüntü duydum. Cüneyt Arkın’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sanat camiasına başsağlığı diliyorum.

 

122

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 2

Sinemamızın değerli oyuncusu Cüneyt Arkın’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hepimizin zihninde yer eden rolleri, sanatçı kişiliği, ülkesine olan sevgisiyle onu asla unutmayacağız. Allah rahmet eylesin; tüm sevenlerinin, sinema camiasının ve ailesinin başı sağolsun.

222

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 3

Türk sinemasının en değerli isimlerinden, Cüneyt Arkın’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Huzur içinde uyu, mekanın cennet olsun Kara Murat. Filmlerin nesiller boyunca izlenmeye devam edecek.

322

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 4

Kara Murat, Malkoçoğlu, Battal Gazi, Dünyayı Kurtaran Adam… Türk sinemasının efsane ismi sevgili Cüneyt Arkın’a Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun.

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 6

Eğilmeden, bükülmeden yaşayan herkeste “Kara Murat benim” deme isteği uyandıran büyük usta, Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın’a Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

622

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 7

Türk sinemasının Kara Murat’ı, Battal Gazi’si, Malkoçoğlu’su, Dünyayı Kurtaran Adam, Güneş Ne Zaman Doğacak ve daha nice filmlerin usta oyuncusu Cüneyt Arkın Fahrettin Cüreklibatur vefat etmiş. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve sinema dünyasına başsağlığı diliyorum.

722

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 8

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en büyük aktörlerinden, büyük usta Cüneyt Arkın ‘ı kaybetmenin üzüntüsü içindeyim… Mekânı cennet olsun.

 

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 9

Hepimizin kahramanı, Türk sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın’ın vefatını üzüntüyle öğrendim. Ardında bıraktığı onlarca film ve kahraman karakterlerle 7’den 77’ye herkesin sevgisini kazanan usta oyuncumuza Allah’tan rahmet; sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum.

922

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 10

Pek çoğumuzun çocukluğumuzda, olmayı hayal ettiği film karakterlerinin, üç numaralı bakışın sahibi…

1022

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 11

Eskişehir’de umut için kırlangıçları bekleyen bir bozkır çocuğu Fahrettin Cüreklibatur’dan, Cüneyt Arkın’a evrilmek! Yurtsever bir aydınımızı, çığır açan bir sinema sanatçımızı kaybettik. Anadolu’nun çocuklarına umut dağıtmaya devam edecek. Allah rahmet eylesin.

1122

Siyaset dünyasından Cüneyt Arkın'a veda: Huzur içinde uyu Kara Murat... - Sayfa 12

Çok üzgünüm… Cüneyt Arkın; yüreğimizdeki vatan ve millet sevgimizin, iyilik ve dürüstlüğün beyaz perdedeki temsilcisiydi. Civan mertliğiyle bükülmez bileğimiz, yenilmeyen kahramanımızdı. Allah rahmet eylesin. Ailesi, sevenleri, sinema ve sanat camiasının başı sağ olsun…

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.