Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 18:00 Bu haber 1739 kez okundu
 
Yılmaz Güler
Gaziantep'te Meclis Üye adayları yerel seçim için çalışmalara başladılar. CHP Şahinbey Meclis Üyesi Aday adayı Yılmaz Güler sokak sokak, kahve kahve dolaşarak yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Yılmaz Güler

CHP Şahinbey Meclis Üyesi Aday adayı Yılmaz Güler sokak sokak, kahve kahve dolaşarak yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor.

 

Gaziantep'te hizmet odaklı değil ranta dayalı belediyecilik yapıldığını vurgulayan Güler, bu düzeni değiştirme zamanının gelidiğini belirterek şöyle konuştu:

 

6 OK'UN GÜCÜNÜ 31 MART'TA GÖSTERECEĞİZ

"Biz bu yerel seçimi belirleyebilecek olan genç seçmenin gönlüne girebilecek projelerin ve vasıfların sadece Cumhuriyet Halk Partisi'nde olduğuna inanıyoruz. Ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin gücü, gençliğin özgücüyle birlikte daha da ileriye taşınacaktır. Gaziantep'te AKP'li belediye zihniyetinin değişmesi gerekiyor. 6 okun gücünü 30 Mart’ta göstereceğiz ve Gaziantep'te belediyeleri yeniden kazanacağız. 

 

BELEDİYENİN NASIL YÖNETİLECEĞİNİ HERKESE GÖSTERECEĞİZ

Herkesin kendi adamına iş yaptığı bu köhne düzeni bozmak ve insanların hak ettiği rahat yaşamı sağlamak için bu yola çıktım. Bu uğurda var gücümüzle çalışacağız ve 31 Mart’tan sonra belediyenin nasıl yönetileceğini herkese göstereceğiz. Herkesimin doğrudan doğruya olumsuz etkilendiği ve yaşadığı ekonomik kriz içinde seçime gidiyoruz. Bu seçim alışılagelmiş bir seçim değildir. Değişikliğe gidilecek bir seçimdir. AKP'nin ağır bir yenilgiye uğrayacağını göreceğiz. İktidar almış olduğu tasarruf tedbirleriyle ekonomiyi idare edememektedir. Önümüzdeki dönemde belediyelerin projeleri ve yatırımları iptal edilip, ertelenebilinir. Bu doğrultuda özellikle yerel yönetimlerde vatandaş artık değişim isteyecektir.

 

SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

 

Gaziantep'te özlenen sosyal demokrat belediyeciliği yeniden inşa edeceğiz. Artık sosyal demokrat belediyecilik anlayışının Gaziantep'te hayata geçmesini ve Gaziantep halkının hak ettiği hizmetleri almasını istiyoruz. Önümüzdeki süreçte başta Şahinbey ilçesi olmak üzere Gaziantep sosyal demokrat belediyelerin yoğun olduğu bir şehir olacaktır. Bunun için çok çalışacağız, mücadele edeceğiz ve kazanacağız." 

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Yılmaz, Güler, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı