Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 10:19 Bu haber 2255 kez okundu
 
Tüm Türkiye İsmail İçin Ayakta
Çalıştığı barda dövülerek öldürülen İsmail Değirmenci için tüm Türkiye ayakta.
- Haberi
Tüm Türkiye İsmail İçin Ayakta

Çalıştığı barda dövülerek öldürülen İsmail Değirmenci için tüm Türkiye ayakta.

 

Gaziantep genelinde çeşitli etkinlikler yapılıyor. Kahve Hangarı işletmesi bu akşam canlı müzik proğramı düzenledi. Okul ve sınıf arkadaşlarını davet eden işletme bu gecenin gelirini İsmail Değirmenci ailesine  bağışlayacak.

 

ANTEP 'te BU AKŞAM YÜREKLER İSMAİL İÇİN ATACAK

İşletme sahibi Hüseyin Kırmızıgül , kendi sosyal sayfasında paylaştı.“ Konservatuar bölümünde okuyan arkadaşlar akşamları çeşitli bar ve cafelerde çalışmaktadırlar. Hem okuyan  hemde ekmek parası için çalışan bu arkadaşların be mekanlarda koruyucu bir önlemleri yok. Bu akşam bu dayanaşma için işletmemde bu etkinliği düzenledi. Tüm öğrenci kardeşlerimi bekliyorum “

 

SANATÇI HALUK LEVENT’TEN DESTEK

Türk Hafif Müziği sanatçı İsmail Demirci için kendi sayfasında paylaşımlarda bulundu. Haluk Levent acılı aileyi ziyaret ederek baş sağlığı diledi. Bu konunun sonuna kadar arkasında olduğunu bildirdi.

 

 

PAZAR GÜNÜ ADANA’DA YÜRÜYÜŞ

İsmail Değirmenci Adana ‘da arkadaşları tarafından cinayet olayını kınamak için bir yürüyüş düzenlendi. Gece çalışan tüm müziksiyenlerin can güvenliğine dikkat çekilmesi için düzenlendiği ifade edildi.

 

 

GÜLDÜREN YÜZÜ SOLDURDULAR

İsmail Değirmenci efendi kişiliği, dürüstlüğü ve ailesine bağlılığı ile bilinen biri idi. İsmail  arkadaşları tarafından sevilen,neşeli, yaşama pozitif bakan biri olduğunu, bizleri sık sık  komiklikleri ile güldürürdü. Paylaşmayı seven çevresinde  darda kalanın yanında olan biri idi. Onun boşluğu hiç bir zaman dolmayacak. İsmail tüm müziksiyenler için bir milad olacak. Onun düşüncelerini hep yaşatacağız. Onun gülen yüzünü soldurdular ama gülüşlerini  hep yaşatacağız. Arkadaşları İsmail'i öldürenlerin  en ağır ceza ile yargılanmasını istiyorlar.

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Tüm, Türkiye, İsmail, İçin, Ayakta,
Yorumlar
Haber Yazılımı