Haber Detayı
02 Ocak 2018 - Salı 18:11 Bu haber 3598 kez okundu
 
Gaziantepspor Paramparça,Fatma Şahin İstifa,Huzeyfe Durmaz İstifa Sesleri
Maddi sıkıntılar yaşayan TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da yönetici, futbolcu ve taraftarlar, Demokrasi Meydanı'nda toplanarak kırmızı-siyahlı kulübe destek çağrısında bulundu
SPOR Haberi
Gaziantepspor Paramparça,Fatma Şahin İstifa,Huzeyfe Durmaz İstifa Sesleri

Maddi sıkıntılar yaşayan TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da yönetici, futbolcu ve taraftarlar, Demokrasi Meydanı'nda toplanarak kırmızı-siyahlı kulübe destek çağrısında bulundu. Ellerindeki pankart ve Gaziantepspor flamalarıyla alanda toplanan grup, sloganlar atıp takıma destek çağrısı yaptı

 

HUZEYFE DURMAZ İSTİFA

"Gaziantepspor kapanmıyor, buna kimsenin gücü yetmez. 1969 yılında kurulan bir kulübü kimse kapatamaz. Bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Burada toplanmamızın amacı Gaziantep ile Gaziantepspor'u tek bilek, tek yürek olarak bir araya getirmektir. Kulübü çok büyük bir borç içinde devraldık. Sadece yönetim kurulu üyelerinin bu yükün altından kalkamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Gaziantepspor'a bizim yönetim kurulumuz dışında kimse sahip çıkmadı.”

 

Taraftarlar Huzeyfe Durmaz’ı sıklıkla istifaya davet ettiler. “ Huzeyfe Durmaz İstifa”  “ Takımı satanı bizde satarız “  “ Antep Uyuma takımına sahip çık “ Bir grup taraftar Huzeyfe Durmaz’ın açıklama yaparken konuşmalarını sık sık kestiler.

 

 

“GAZİANTEP BÜYÜŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN GAZİANTEPSPORA SAHİP ÇIK “

 

Gaziantepspor taraftarları sık sık “ Başkan Fatma Şahin Buraya “ “ Fatma Şahin takımına sahip çık “ taraftarlar Fatma Şahin’i meydana davet ettiler. Yalnız Fatma Şahin Meydana gelmedi. Sinirli topluluk Fatma Şahin alehinde slogan atmaya başladılar. “ Takımı satanı bizde satarız.

 

Bir taraftar “ Gazişehir spora verilen değer Gaziantepspora verilmiyor. Şahinbey belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil belediye başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve diğer yetkiler Gaziantepspora inat gibi GFK’nin maçlarında boy gösteriyorlar. Bizlerin oyları ile geldiniz, Gaziantep Şehrinden ekme yiyorsunuz, takınıza sahip çıkmıyorsunuz. Taraftar olarak bu takıma sahip çıkmayan Başkanlara bizde sahip çıkmayacağız. Sanko Holding Osmanlı spora sponsor oluyor, ekmeğini yediğin şehrin takımına sahip çıkmıyor “  dedi.

 

HABERİN VİDEOSU ALT KISIMDA

 

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: gaziantepspor,kapanma,fatma şahin,vali,ali yerlikaya,sanko,demokrasi meydanı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı