Haber Detayı
03 Ocak 2018 - Çarşamba 16:56 Bu haber 3200 kez okundu
 
Gaziantepspor'lu futbolcular kanımızın son damlasına kadar !
Maddi sıkıntılar yaşayan TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da futbolcular, mücadeleye devam etme kararı aldı. Takım kaptanı Elyasa Süme, açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Gaziantepspor'lu  futbolcular  kanımızın son damlasına kadar !

Maddi sıkıntılar yaşayan TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da futbolcular, mücadeleye devam etme kararı aldı. Takım kaptanı Elyasa Süme, açıklamalarda bulundu.

 

KAPTAN ELYASA SÜME 

Beraberindeki futbolcularla tesis binasında düzenlediği basın toplantısında, uzun yıllardır yaşadıkları çeşitli sorunlara rağmen kulübün yaşaması için çaba gösterdiklerini belirtti.  

 

Elyasa Süme, yönetim kurulunun olağanüstü genel kurul ve üyelik konusunda aldığı kararları kulüp adına "milat" olarak kabul ettiklerini vurguladı. 

 

Kulüpteki sorunların sahaya da yansıdığını belirten deneyimli futbolcu, "Bundan dolayı da sportif başarısızlıklar geldi, futbolcular olarak engel olamadık. Asıl işimiz olan maça adapte olmak yerine saha dışındaki gelişmelerle mücadele etmek zorunda kaldık. Bunların bitmesini istiyoruz. Az önce alınan karardan dolayı da yönetime teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

 

Yönetim kurulunun bu ağır yükü daha fazla götüremeyeceğini dile getirerek, kulübü yaşatmak adına bazı kararlar aldığını aktaran Elyasa Süme, şöyle devam etti:

"Tüm halka üyelik fırsatı verildi. Açıkçası biz de son haftalarda çok yorulmuştuk. Pes etme noktasına bile gelmiştik, bazı kararlar almıştık. 

 

YÖNETİM KURULU RESMİ SİTESİNDE KONGRE IŞIĞI VERDİ

 

Gaziantepspor Yönetim Kurulu olarak, hem Kulübümüze maddi destek sağlanması hem de daha demokratik, çağdaş ve katılımcı genel kurullar ve seçimler yaşanması ve de Gaziantepspor’un Başkanlarının ve Yönetim Kurullarının bunda sonra halk tarafından seçilmesi amacı ile Kulübümüzün üyeliğini tüm Halkımıza açma kararı almış bulunmaktayız.

 

Kulübümüzün içinde bulunduğu mali sorunların çözümüne katkı sağlaması amacı ile çeşitli yardım kampanyaları başlatacağız. Bu konuda tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz.

 

Ayrıca Gaziantepspor Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu yana şerefle yürüttüğümüz bu görevi, destek görmemiz sebebi ile bırakarak, olağanüstü kongre kararı alacağımızı tüm Gaziantepspor taraftarı ve tüm Gaziantep Halkına saygıyla arz ederiz. ( Gaziantepspor Yönetim Kurulu)

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Gaziantepspor'lu, , futbolcular, , kanımızın, son, damlasına, kadar, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı