Haber Detayı
31 Temmuz 2017 - Pazartesi 11:15 Bu haber 1368 kez okundu
 
Gaziantepspor Kan Kaybetmeye Devam Ediyor
Gaziantepspor başkan adayı Hasan Şahin, kongrede yapmış olduğu açıklamada mevcut yönetimin giderayak takımın içini tamamen boşalttığını söyledi.
SPOR Haberi
Gaziantepspor Kan  Kaybetmeye Devam Ediyor

Gaziantepspor başkan adayı Hasan Şahin, kongrede yapmış olduğu açıklamada mevcut yönetimin giderayak takımın içini tamamen boşalttığını söyledi.

Gaziantepspor için kongrenin ertelenmesinin büyük bir talihsizlik olduğunu aktaran Şahin, satılan Serkan Bakan ve Orkan Çınar’la takımda oyuncu bırakılmadığını kaydetti. Amaçlarının takımı ligde tutmak olduğunu ifade eden Şahin, kaybedilen bir dakikanın bile takım adına çok önemli olduğunu belirtti.

 

KURTARMA ŞANSIMIZ  AZALDI

Gaziantepspor’un düşmemesi adına birleşmek gerekiyorsa ben buna hazırım diyen Hasan Şahin, “Benim amacım bu takımın düşmemesidir. Ben şahsım ve yönetimim adına elimden geleni yaparım. Amacımız burada Gaziantepspor’u tekrar kurtarıp eski günlerini yaşatmaktır. Eğer bu kongre ayın altısına ertelenirse biz bir milyon değil 10 milyon euroda versek biz Gaziantepspor’u kurtarma şansımız yok. Ben şahsım adına varım” dedi.

 

GAZİANTEPSPOR  ENTRİKALAR TAKIMI  OLDU

Gaziantepspor’un kongresinin 30 Temmuz tarihine yapılmasının da anormal bir durum olarak değerlendiren Şahin, “Eğer önümüzde ki hafta Mutlu bey veya ben de olsam yüz milyon euroda versek bu takımı kurtarma şansımız yok. Artı şu an yapılan operasyonda Serkan Bakan’ın satılması ve Orkan Çınar’ın Beşiktaş’a transfer olması Gaziantepspor’a yapılan en büyük komplolardan bir tanesidir. Bunu hepimiz biliyoruz 6 gün değil Gaziantepspor için bir dakika bile çok önemlidir. Gaziantepspor’un malzemesi alınmadığından dolayı federasyondan onun dahi cezasını yiyeceğiz. Takımın içi boşaltılıyorsa 6 gün daha beklenilmez” açıkladı.

 

GENÇLİK27  ŞAHİN'İ  BAĞRINA  BASTI

 

Gerekli  delege sayısı toplanamadığından, kongre  6 ağustosa  ertelendi. Hasan Şahin arena  stadında gençlik27 taraftar grubu  ile  buluştu. Taraftarlar  en büyük  başkan Hasan Başkan  diyerek desteklerini  gösterdiler. Hasan Şahin taraftarlara  söz  verdi. GAziantepspor için  tüm  bedenimle  olacağım. Gaziantepspor  kimsenin  malı değil,  hepimizin. Kazanırsam tüm  taraftarlara  üyelik  ve delegeliğin  önünü  açacam ,sizlerle  takımı  eski  günlerine  getireceğiz. dedi

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Gaziantepspor, Kan, , Kaybetmeye, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı