Haber Detayı
28 Ekim 2017 - Cumartesi 01:20 Bu haber 2134 kez okundu
 
Gaziantep'te Kara Tren Cafe Oldu
Tarihi GAR meydanında bulunan İstasyon Cafe, sunduğu sınırsız lezzetler ile müşterilerine hizmete devam ediyor.
YEREL Haberi
Gaziantep'te Kara Tren Cafe Oldu

Tarihi GAR  meydanında  bulunan İstasyon Cafe, sunduğu sınırsız lezzetler ile  müşterilerine hizmete devam ediyor.

 

Tarihi GAR   meydanı içinde İSTASYON CAFE   her sabah serpme kahvaltı  ile  Gaziantep’li halkın  hizmetine  girmiştir. İstasyon Cafe işletmecileri Yılmaz Albayram ve Yusuf Albayram, misafirlerine gün boyu kahvaltı ve fast food çeşitleri ile hizmet  verdiklerini söyledi. Akşamları olduğu kadar gündüzleri de büyük ilgi gören mekan, sıcak ve samimi atmosferinin yanı sıra zengin yiyecek ve içecek menüsü ile Antep’lilerin damak tadını  sunuyor.

 

 

Gündüz ve Akşam  ailelerin buluşma  noktası. Okey ,Tavla ve Kağıt  oyunlarını ailenizle paylaşacağınız  bir mekan.Tarihe yolculuk yapmış GAR şimdide Antep’lilere  ev sahipliği  yapıyor. Vagon  içinde yemeklerinizi  yerken, sanki  yolculuk içinde olduğunuzu htiriyor.

 

 

Sessizlik  huzurun  olduğu  bir mekan. Personelin güler yüzü,hizmet anlayışı  takdir edilir  cinstendi. Antep’in içinde değişik nostaljiyi  yaşatıyor. Sıcak ve soğuk  tüm içeceklerin sunulduğu  İstasyon Cafeyi ziyaret  etmenizi, sıcak  dostlukların orda  yaşandığını  göreceksiniz.

 

 

Geçmişin Kara treni meydanda  cafe olarak  hizmet  veriyor. Kara Tren geçmişte  gurbeti dile getirir,yollarda  dumanını savurur, haber getirirdi. Kara Tren asker taşırdı,insanları  bir birine kavuştururdu.Türkülere konu olan  kara tren şimdide Antepli'lere nostaljisini  yaşatıyor.

 

Ziyaret  etmenizi, sıcak  dostlukların orda  yaşandığını  göreceksiniz. İstasyon cafe cebinizi üzmeyecek bir mekan.

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Gaziantep'te, Kara, Tren, Cafe, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı