Haber Detayı
14 Eylül 2017 - Perşembe 11:22 Bu haber 8984 kez okundu
 
Gaziantep: Genelevi kapanınca fuhuş sokaklara taştı
Gaziantep'te bir süre önce Valilik ve Büyükşehir Belediyesi tarafından kapanan Genelevi çalışanları, fuhuş sokaklara düşer demişlerdi.
- Haberi
Gaziantep: Genelevi kapanınca fuhuş sokaklara taştı

Gaziantep'te bir  süre  önce  Valilik ve Büyükşehir Belediyesi tarafından kapanan Genelevi çalışanları, fuhuş sokaklara düşer demişlerdi. 

 

 

Devhaber gazetecilik etik  kurallarına uyan bir  haber portalıdır. Geçmişte  bu konuda bir kazç  kez haber yapmıştık. Genelevinin  kapatılması  yerine  başka  bie ana  taşınması  ve devlet  kontrolünde  sağlıklı  yapılması konusunda  uyarılarımız olmuştu.

 

 

 

Özellikle Otogar  ve  çevresinde çöreklenen  bu  kadınlar adeta  etrafa hastalık  salıyorlar. Hijyenden uzak, sağlıksız koşullarda bu  işi  yapıyorlar. Polis telsiz  anonslarına  sık sık düşen malum bayanlar (74 kodu) malesef  engellenemiyor. Polis ekip araçlarını  gördüklerinde  muhtelif  yerlere giderek kendilerini  gizleyebiliyorlar. 

 

Çevrede yüzlerce insanın içinde bu işi  yapıyorlar. Ana cadde üzerinde fuhuşa  süreklenen  genç  kadınları  aileleri de  izliyor  ve kendi  güvenliklerini  sağladıklarını  düşünüyorlar. Araçları  durdurmaya çalışıyor ve kaldırımda  yürüyen insanları  taciz ediyorlar. Vatandaşlar bu durumdan çok şikayetçiler. Gazetemizi arayarak bu konuda  yetkililerin  kesin  çözüm  üretmelerini  talep ediyorlar.

 

Bizde gazetecilik  görevini  yerine  getirerek, Sayın Vali  ve Emniyet  Müdürümüzden  bu konuda  kesin  çözüm  üretmelerini  ve olayın  takipçi  olmalarını  diliyoruz. Biz devhaber.net ailesi olarak bu konuda kesin çözüm  üretilene kadar takibte olacağız.

 

İŞTE PAZARLIK  ANI 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gaziantephaberi,genelevi,fuhuş,valilik,b.şehirbelediye,otogar,sex,
Yorumlar
Haber Yazılımı