Haber Detayı
08 Mart 2016 - Salı 07:35 Bu haber 1637 kez okundu
 
Beşiktaş'ta kadınlara toplu dayak
Beşiktaş'ta kadınlara toplu dayak olayının geçtiği Turgut Vidinli mühürlendi
KADIN Haberi
Beşiktaş'ta kadınlara toplu dayak

 

Sosyal medyada bir paylaşımla yayılan 'Beşiktaş'ta kadına dayak' olayı Hurriyet.com.tr'de gündeme geldikten sonra vatandaşların büyük tepkisini çekti. İstanbul'un göbeğinde yaşanan kadına şiddet olayında iddialara göre eğlenmeye çıkan kadınlar gecenin sonunda 715 lira fazla gelen hesap sebebiyle Turgut Vidinli çalışanları tarafından alıkonulup, darp edildiler.

 

Sosyal medyada büyük tepki çeken olayın hurriyet.com.tr'de yayınlanmasının ardından bugün öğle saatlerinde ise Beşiktaş Belediyesi'nden açıklama  geldi. Belediye Meclis Üyesi Sedef Çakmak, mekanın belirli bir süreliğine mühürlendiğini ifade etti. Olay yerine gelen zabıtalar, mekanın masalarını kaldırdılar. Çakmak, "Kadına yönelik şiddete müsamaha etmeyeceklerini" söyledi.

Turgut Vidinli'nin işletmecisi Metin Vidinli şu açıklamalarda bulundu: "Kapıyı kapattılar, bizi dövdüler” gibi bir şey yok. Tek eksiğimiz içeride kamera olmaması. Yoksa görüntüleri herkese dağıtırdık. Biz Beşiktaş Karakolu'nu aradık. Polise gitmemişler, aramamışlar"

 

Kaynak: Editör: Ali Vefa Yurdal
Etiketler: Beşiktaş'ta, kadınlara, toplu, dayak,
Yorumlar
Haber Yazılımı