Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 00:51 Bu haber 1785 kez okundu
 
AKP Antep’te gıda kolisi ile seçim çalışması yürütüyor
ANTEP – Antep'te AKP’li kadınlar yoksullara gıda kolisi dağıtarak, seçim çalışması adı altında çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.
GÜNDEM Haberi
AKP Antep’te gıda kolisi ile seçim çalışması yürütüyor

 

AKP’nin her seçim uyguladığı standart seçim çalışması olan gıda kolisi dağıtımı Antep'te başladı. Seçimlerin yaklaşmasıyla beraber seçim startı veren AKP Antep Kadın Kolları Başkanlığı, özellikle şehrin ekonomik refahı düşük olan Düztepe, Vatan, Beydilli, Beybahçe, Güzelvadi, Yukarıbayır ve Güneş mahallelerinde kapı kapı gezerek gıda kolisi dağıtıyor. 
 
GIDA KOLİSİ ÇALIŞMASI!
 
Gıda kolisi dağıtımı, AKP Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz gözetiminde gerçekleştirilirken içinde makarna, yağ ve bakliyat ürünlerinin bulunduğu kutuların üzerinde AKP logosu yer alıyor. Başkan Feray Yılmaz, gıda kolisi verilen ailelerle fotoğraf çektirerek kendisine ait olan sosyal medya hesaplarından paylaşarak muhtaç aileleri de teşhir ediyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda gıda kolisi dağıtımı çalışmalarını seçim çalışması kapsamında gösteren Başkan Yılmaz, gıda kolisi dağıtımına devam edeceklerini belirtiyor.
 

AKP Logolu kutular fotoğraflarda görülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKP, Antep’te, gıda, kolisi, ile, seçim, çalışması, yürütüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı